More

    Referent za obračun zarada

    EUR

    Wiener osiguranje – Vienna Insurance Group je dio vodeće osiguravajuće grupacije u centralnoj i istočnoj Evropi, koja generiše godišnji premijski prihod od preko 14 milijardi eura, zapošljava preko 28.000 radnika i ostvaruje godišnju dobit od preko 500 miliona eura. Osnaženi imenom Wiener osiguranje – Vienna Insurance Group, sa mrežom od 9 filijala i više od 40 poslovnica i ispostava širom BiH, sa 200 zaposlenih i preko 100 hiljada klijenata, ostvarujemo vrhunske poslovne rezultate te damo snažan doprinos razvoju cjelokupnog tržišta osiguranja u zemlji. U skladu sa poslovnim potrebama, Wiener osiguranje VIG poziva zainteresovane kandidate da se prijave na novootvorenu poziciju referenta za obračun zarada.

    Mjesto rada: Banja Luka

    Opis posla

    • Obračunava zarade i naknade zarada zaposlenih
    • Prati propise iz radnih odnosa u dijelu zarada zaposlenih
    • Podnosi poreske prijave u skladu sa zakonskim propisima
    • Vodi analitičke evidencije zarada i naknada zarada zaposlenih i sprovodi knjiženja
    • Obračun ostalih ličnih primanja za FBIH, BD i RS (zakupi, ugovori i drugo)
    • Knjiženje obračuna plata Društva
    • Usklađivanje kartica plata zaposlenih
    • Usaglašavanje stanja poreza sa PU
    • Kompletiranje i podnošenje dokumentacije za refundaciju naknada za bolovanje

    Vaša znanja, vještine i sposobnosti

    • Stepen obrazovanja/usmjerenje: minimum SSS (IV stepen stručne spreme) ekonomskog smjera
    • Poznavanje, praćenje i primjena zakonskih propisa u dijelu zarada zaposlenih, naknada zarada i drugih primanja
    • Poznavanje računovodstvenih i poreskih propisa
    • Najmanje 1 godinu radnog iskustva na poslovima obračuna zarada
    • Odgovornost, komunikativnost i fleksibilnost
    • Visok stepen tačnosti, odgovornosti, preciznosti i pouzdanosti u radu
    • Spremnost na izvršenje zadatka u izrazito kratkim rokovima

    Prednosti kod zaposlenja

    Radno iskustvo u finansijsko računovodstvenim poslovima osiguravajućih društava i poznavanje rada u programu Pantheon.

    Beneficije

    • Jedinstvena mogućnost sticanja znanja u oblasti osiguranja
    • Sticanje radnog iskustva u internacionalnoj grupaciji Vienna Insurance Group, pouzdanoj, stabilnoj kompaniji sa tradicijom poslovanja u svijetu osiguranja
    • Rad u ergonomski prilagođenim uslovima
    • Mogućnost zaposlenja i razvoja karijere na osnovu ličnog angažmana za vrijeme stručnog osposobljavanja
    • Rad unutar Vienna Insurance Group, upoznaćete internacionalno bogatstvo ljudi, znanja i raznolikosti

    Da li Vam se ovo čini interesantno?

    Molimo Vas da prijavu i biografiju (CV) dostavite putem opcije prijave na oglas (dostupno registrovanim korisnicima) do 15. decembra 2023. godine.

    Lokacija: Banja Luka (Rad iz firme)
    Broj izvršilaca: 1
    Datum objave: 30 Nov 2023
    Trajanje oglasa: 15 dana

    Prijavite se sada i napravite pozitivan korak naprijed u svojoj karijeri.

    Informacije o oglasu

    Posao objavljen

    Vrsta posla

    Plata

    USD

    Kategorije

    Potrebne vještine

    Benefiti